17 banner
Прилагодено кошула
Мода кошула
ОЕМ и ODM

ЗА НАС

извршување на квалитетот на најдобрите

Како производител на професија кошула, Jiangsu Seanrui облека копродукции, Ltd е лоцирана во градот Yancheng, Jiangsu покраината од Кина. Имаме 120 работници и 2 производни линии, со годишно производство од еден милион парчиња кошули. Сме работеле со многу добри брендови од САД и Европа.

Како професионален производител на облека, нашите фабрики се опремени со напредни машинерии. Ние секогаш се придаваат големо значење на новина и квалитетот на производот.

ПРОИЗВОДИ